Edukativni program za studente - interdisciplinarna saradnja

Galerija G12HUB , kompanija NELT i 6 fakulteta Univerziteta u Beogradu i Univerziteta umetnosti (Fakultet primenjenih umetnosti, Elektrotehnički fakultet, Fakultet dramskih umetnosti (Laboratorija za dizajn zvuka), Fakultet likovnih umetnosti, Fakultet za medije i komunikaciju, Arhitektonski fakultet) potpisalo je protokol o saradnji na realizaciji edukativnog programa za studente različitih fakulteta koji treba da otvori prostor za intersektorsku saradnju, razmenu iskustava i unapređenje veština mladih, a u skladu sa savremenim razvojem profesionalnog okruženja, novih tehnologija i komunikacionih sistema.

Program edukacije trajaće godinu dana počevši od juna 2014.

Zainteresovani studenti treba da se jave na adresu dsumarac@etf.rs ili emijic@etf.rs do srede 11.06.2014. godine.

Preliminarni program i ciljevi: