Едукативни програм за студенте - интердисциплинарна сарадња

Галерија G12HUB , компанија НЕЛТ и 6 факултета Универзитета у Београду и Универзитета уметности (Факултет примењених уметности, Електротехнички факултет, Факултет драмских уметности (Лабораторија за дизајн звука), Факултет ликовних уметности, Факултет за медије и комуникацију, Архитектонски факултет) потписало је протокол о сарадњи на реализацији едукативног програма за студенте различитих факултета који треба да отвори простор за интерсекторску сарадњу, размену искустава и унапређење вештина младих, а у складу са савременим развојем професионалног окружења, нових технологија и комуникационих система.

Програм едукације трајаће годину дана почевши од јуна 2014.

Заинтересовани студенти треба да се јаве на адресу dsumarac@etf.rs или emijic@etf.rs до среде 11.06.2014. године.

Прелиминарни програм и циљеви: