Poseta Universite de Franche-Comte

U utorak 13.02.2024. godine naš Fakultet posetila je delegacija sa Univerziteta u Francuskoj. Ispred Universite de Franche-Comte bili su prisutni profesori Gael Chevalier, Fanck Chollet, Alexei Lozinski i Frederic Peneau. Na sastanku je razmotrena saradnja u okviru ERASMUS Mundus programa i razmene studenata u okviru master akademskih studija. Profesori našeg Fakulteta i istraživači Inovacionog centra Elektrotehničkog fakulteta su sa profesorima iz Francuske diskutovali o budućoj saradnji na zajedničkim naučno-istraživačkim projektima u okviru programa Horizon Europe u oblastima: robotike, namenskih računarskih sistema, akustike, primenjene matematike, optoelektronike, mikroelektronike i kvantnih računara.

• /uploads/attachment/vest/2933/poseta.png