Посета Universite de Franche-Comte

У уторак 13.02.2024. године наш Факултет посетила је делегација са Универзитета у Француској. Испред Universite de Franche-Comte били су присутни професори Gael Chevalier, Fanck Chollet, Alexei Lozinski и Frederic Peneau. На састанку је размотрена сарадња у оквиру ERASMUS Mundus програма и размене студената у оквиру мастер академских студија. Професори нашег Факултета и истраживачи Иновационог центра Електротехничког факултета су са професорима из Француске дискутовали о будућој сарадњи на заједничким научно-истраживачким пројектима у оквиру програма Horizon Europe у областима: роботике, наменских рачунарских система, акустике, примењене математике, оптоелектронике, микроелектронике и квантних рачунара.

• /uploads/attachment/vest/2933/poseta.png