Obaveštenje o upisu školske 2023/24. godine za studente master akademskih studija - Napredne informacione tehnologije u digitalnoj transformaciji

StudentskeUpis

Upis školske 2023/24. godine za studente master akademskih studija na studijskom programu Napredne informacione tehnologije u digitalnoj transformaciji će se obaviti u utorak, 17. i sredu 18. oktobra 2023. godine od 11 do 13 časova, u Studentskom odseku Elektrotehničkog fakulteta, na šalteru broj 4.

• Pre upisa potrebno je da studenti provere podatke na svojim servisima (da li su unete sve ocene, matične podatke....). Sve nepravilnosti obavezno prijaviti Studentskom odseku.
  • Pre upisa studenti su u obavezi da preko svojih servisa popune elektronski upisni list- obrazac ŠV-20. Papirni obrasci za upis se ne popunjavaju.
  • Pre upisa studenti su u obavezi da popune studentsku anketu.

Podsećamo vas da neupisivanjem školske godine student gubi status studenta.

Studenti koji su master akademske studije prvi put upisali školske 2020/21. godine,  neophodno je da podnesu molbu za produžetak master studija u trostrukom trajanju studija pri upisu školske 2023/24. godine.

Za upis je potrebno:

• indeks
  • uplatnica za Univerzitet u iznosu od 100- dinara, koju plaćaju svi studenti
  • uplatnica za Univerzitet u iznosu od 1.000- dinara, koju plaćaju studenti koji se upisuju u statusu samofinansirajućih studenata (strani studenti uplaćuju iznos od 2.500 dinara).

Uplata za Univerzitet za samofinansirajuće studente može se objediniti i uplatiti u iznosu od 1100 dinara na jednoj uplatnici (ili 2.600 dinara za strane studente).

Uplate se vrše na žiro račun Elektrotehničkog fakulteta  broj 840-1438666-48, model 97,  sa pozivom na br. 80200, svrha: “za Univerzitet“

Školarina se može uplatiti u četiri rate. Rok za uplatu prve rate je 31. oktobar 2023. godine. Za dodatna pitanja možete se obratiti referentu Jeleni Vilotić na jelenav@etf.rs ili telefon (011) 3218-419.