Обавештење о упису школскe 2023/24. године за студенте мастер академских студија - Напредне информационе технологије у дигиталној трансформацији

СтудентскеУпис

Упис школскe 2023/24. године за студенте мастер академских студија на студијском програму Напредне информационе технологије у дигиталној трансформацији ће се обавити у уторак, 17. и среду 18. октобра 2023. године од 11 до 13 часова, у Студентском одсеку Електротехничког факултета, на шалтеру број 4.

• Пре уписа потребно је да студенти провере податке на својим сервисима (да ли су унете све оцене, матичне податке....). Све неправилности oбавезно пријавити Студентском одсеку.
  • Пре уписа студенти су у обавези да преко својих сервиса попуне електронски уписни лист- образац ШВ-20. Папирни обрасци за упис се не попуњавају.
  • Пре уписа студенти су у обавези да попуне студентску анкету.

Подсећамо вас да неуписивањем школске године студент губи статус студента.

Студенти који су мастер академске студије први пут уписали школске 2020/21. године,  неопходно је да поднесу молбу за продужетак мастер студија у троструком трајању студија при упису школске 2023/24. године.

За упис је потребно:

• индекс
  • уплатница за Универзитет у износу од 100- динара, коју плаћају сви студенти
  • уплатница за Универзитет у износу од 1.000- динара, коју плаћају студенти који се уписују у статусу самофинансирајућих студената (страни студенти уплаћују износ од 2.500 динара).

Уплата за Универзитет за самофинансирајуће студенте може се објединити и уплатити у износу од 1100 динара на једној уплатници (или 2.600 динара за стране студенте).

Уплате се врше на жиро рачун Електротехничког факултета  број 840-1438666-48, модел 97,  са позивом на бр. 80200, сврха: “за Универзитет“

Школарина се може уплатити у четири рате. Рок за уплату прве рате је 31. октобар 2023. године. За додатна питања можете се обратити референту Јелени Вилотић на jelenav@etf.rs или телефон (011) 3218-419.