Dodela stipendija MGI/Complete Genomics – dr Rade Drmanac

U subotu, 07.10.2023. je u biblioteci Biološkog fakulteta (Institut Ivan Đaja) održana svečana ceremonija dodele stipendija u okviru programa MGI/Complete Genomics – dr Rade Drmanac za školsku 2023/2024. godinu. Uz prigodne govore, publici su se obratili dr Rade Drmanac, glavni naučnik MGI/Complete Genomics, dr Ljubiša Stanisavljević, redovni profesor, dekan Biološkog fakulteta, predstavnici kompanije MGI  i predstavnik studenata koji su dobili stipendiju.

Stipendiju je dobilo četvoro studenata Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu: Marija Nedeljković, Marko Šišović, Milanka Lović i Nikola Stanojević. Ispred Elektrotehničkog fakulteta ceremoniji su prisustvovali dr Mileta Žarković, vanredni profesor, prodekan za saradnju sa privredom i dr Marko Mišić, docent, rukovodilac projekta saradnje sa kompanijom MGI/Complete Genomics.

• /uploads/attachment/vest/2856/CG_stipendije_1.jpg
  • /uploads/attachment/vest/2856/CG_stipendije_2.jpg