Додела стипендија MGI/Complete Genomics – др Раде Дрманац

У суботу, 07.10.2023. је у библиотеци Биолошког факултета (Институт Иван Ђаја) одржана свечана церемонија доделе стипендија у оквиру програма MGI/Complete Genomics – др Раде Дрманац за школску 2023/2024. годину. Уз пригодне говоре, публици су се обратили др Раде Дрманац, главни научник MGI/Complete Genomics, др Љубиша Станисављевић, редовни професор, декан Биолошког факултета, представници компаније MGI  и представник студената који су добили стипендију.

Стипендију је добило четворо студената Електротехничког факултета Универзитета у Београду: Марија Недељковић, Марко Шишовић, Миланка Ловић и Никола Станојевић. Испред Електротехничког факултета церемонији су присуствовали др Милета Жарковић, ванредни професор, продекан за сарадњу са привредом и др Марко Мишић, доцент, руководилац пројекта сарадње са компанијом MGI/Complete Genomics.

• /uploads/attachment/vest/2856/CG_stipendije_1.jpg
  • /uploads/attachment/vest/2856/CG_stipendije_2.jpg