POSETA STUDENATA ETF IZ LJUBLJANE NAŠEM FAKULTETU

Grupa od 30 studenata i nastavnika sa Elektrotehničkog fakulteta u Ljubljani i ove godine je organizovala dolazak na stručnu ekskurziju u Beograd. U četvrtak, 25. maja 2023. godine, oni su bili gosti našeg fakulteta gde su čuli osnovne informacije o Fakultetu, studiranju i studentskom organizovanju, nakon čega su posetili 4 laboratorije i Klub studenata tehnike.

Tokom trodnevne ekskurzije, gosti će posetiti još i Avalski toranj (JP Emisiona tehnika i veze), gejming kompaniju „Nordeus“, koju su osnovali naši bivši studenti, i upoznati se sa istorijom i znamenitostima našeg glavnog grada, u sklopu razgledanja grada, koje će im u subotu organizovati naše koleginice i kolege studenti iz Udruženja studenata elektrotehnike Evrope EESTEC.

Ova tradicionalna poseta kolega iz Ljubljane se organizuje već trinaesti put, svakog maja, čime se lepa saradnja dva istoimena fakulteta nastavlja. Želimo lepo vreme i ugodne trenutke u Beogradu i Srbiji našim dragim gostima iz Slovenije.

• /uploads/attachment/vest/2787/etf-lj1.jpg
  • /uploads/attachment/vest/2787/etf-lj2.jpg