ПОСЕТА СТУДЕНАТА ЕТФ ИЗ ЉУБЉАНЕ НАШЕМ ФАКУЛТЕТУ

Група од 30 студената и наставника са Електротехничког факултета у Љубљани и ове године је организовала долазак на стручну екскурзију у Београд. У четвртак, 25. маја 2023. године, они су били гости нашег факултета где су чули основне информације о Факултету, студирању и студентском организовању, након чега су посетили 4 лабораторије и Клуб студената технике.

Током тродневне екскурзије, гости ће посетити још и Авалски торањ (ЈП Емисиона техника и везе), гејминг компанију „Нордеус“, коју су основали наши бивши студенти, и упознати се са историјом и знаменитостима нашег главног града, у склопу разгледања града, које ће им у суботу организовати наше колегинице и колеге студенти из Удружења студената електротехнике Европе EESTEC.

Ова традиционална посета колега из Љубљане се организује већ тринаести пут, сваког маја, чиме се лепа сарадња два истоимена факултета наставља. Желимо лепо време и угодне тренутке у Београду и Србији нашим драгим гостима из Словеније.

• /uploads/attachment/vest/2787/etf-lj1.jpg
  • /uploads/attachment/vest/2787/etf-lj2.jpg