Rivian na Elektrotehničkom fakultetu

Dragi studenti sa velikim zadovoljstvom vas obaveštavamo da kompanija Rivian, jedna od svetskih najvećih inovatora u izradi električnih vozila iz Kalifornije i jedna od 100 najuticajnijih kompanija u 2022. godini po izboru TIME magazina, dolazi u Srbiju u decembru kada će otvoriti svoj napredni tehnološki centar u poslovnom kompleksu Airport City.

Imajući u vidu značaj ove investicije za čitav IT i visokotehnološki ekosistem naše zemlje, kao i za Elektrotehnički fakultet čiji su sadašnji i bivši studenti pozvani da se priključe ovom naprednom tehnološkom centru, obaveštavamo vas da će se 06. decembra Rivian zvanično predstaviti na Elektrotehničkom fakultetu, a da će se 28. i 29. novembra održati virtuelno predstavljanje kompanije i detaljno predstavljanje oblasti rada naprednog tehnološkog centra u Beogradu, te pozivamo sve zainteresovane da se prijave za nastupajuće vebinare i Q&A sesije:

Ponedeljak, 28. novembar, u 19 časova

Utorak, 29. novembar, u 17 časova