Rivian на Електротехничком факултету

Драги студенти са великим задовољством вас обавештавамо да компанија Rivian, једна од светских највећих иноватора у изради електричних возила из Калифорније и једна од 100 најутицајнијих компанија у 2022. години по избору TIME магазина, долази у Србију у децембру када ће отворити свој напредни технолошки центар у пословном комплексу Airport City.

Имајући у виду значај ове инвестиције за читав IT и високотехнолошки екосистем наше земље, као и за Електротехнички факултет чији су садашњи и бивши студенти позвани да се прикључе овом напредном технолошком центру, обавештавамо вас да ће се 06. децембра Rivian званично представити на Електротехничком факултету, а да ће се 28. и 29. новембра одржати виртуелно представљање компаније и детаљно представљање области рада напредног технолошког центра у Београду, те позивамо све заинтересоване да се пријаве за наступајуће вебинаре i Q&A сесије:

Понедељак, 28. новембар, у 19 часова

Уторак, 29. новембар, у 17 часова