Preliminarna rang lista kandidata za upis na prvu godinu master akademskih studija za školsku 2022/2023. godinu u drugom upisnom roku

Objavljujemo Preliminarnu rang listu kandidata za upis na master akademske studije za školsku 2022/23. godinu.

Preliminarna rang lista – Elektrotehnika i računarstvo na srpskom jeziku

Spisak kandidata koji se mogu upisati uz dopunske ispite:

Kandidati koji se mogu upisati uz dopunske ispite

Primedbe na preliminarnu rang listu mogu se podneti  sutra, u  utorak, 25. oktobra 2022. godine od 11 do 13  časova u Studentskom odseku, šalter 4 za master studije.

Rešenja o primedbama biće istaknuta na sajtu Fakulteta  25. oktobra 2022. godine do 18 časova, po rešavanju primedbi od strane Komisije za studije drugog stepena.

Kandidati kojima primedbe na preliminarnu rang listu ne budu prihvaćene imaju pravo drugostepene žalbe Dekanu fakulteta, koja se podnosi pismeno u Studentskom odseku, u sredu, 26. oktobra 2022. godine, od  11 do 12 časova. Rešenja po žalbama Dekanu biće istaknuta istog dana, do 17 časova.

Konačna rang lista biće objavljena najkasnije u sredu, 26. oktobra 2022. godine u 18 časova sa obaveštenjem o upisu.