Прелиминарна ранг листа кандидата за упис на прву годину мастер академских студија за школску 2022/2023. годину у другом уписном року

Објављујемо Прелиминарну ранг листу кандидата за упис на мастер академске студије за школску 2022/23. годину.

Прелиминарна ранг листа – Електротехника и рачунарство на српском језику

Списак кандидата који се могу уписати уз допунске испите:

Кандидати који сe могу уписати уз допунске испите

Примедбе на прелиминарну ранг листу могу се поднети  сутра, у  уторак, 25. октобра 2022. године од 11 до 13  часова у Студентском одсеку, шалтер 4 за мастер студије.

Решењa о примедбама биће истакнутa на сајту Факултета  25. октобра 2022. године до 18 часова, по решавању примедби од стране Комисије за студије другог степена.

Кандидати којима примедбе на прелиминарну ранг листу не буду прихваћене имају право другостепене жалбе Декану факултета, која се подноси писмено у Студентском одсеку, у среду, 26. октобра 2022. године, од  11 до 12 часова. Решењa по жалбама Декану биће истакнутa истог дана, до 17 часова.

Коначна ранг листа биће објављена најкасније у среду, 26. октобра 2022. године у 18 часова са обавештењем о упису.