Obaveštenje o raspisivanju izbora za studentski parlament Univerziteta u Beoradu

Studentske

U skladu sa Odlukom o raspisivanju izbora za studentski parlament Univerziteta u Beogradu (broj 06-892/8-22), za period u trajanju od oktobra 2022. do oktobra 2024. godine na jedanaestoj redovnoj sednici studentskog parlamenta Elektrotehničkog fakulteta održanoj 24.marta 2022. godine doneta je:

Odluka

O terminu i mestu održavanja izbora

Na izbornoj jedinici Elektrotehničkog fakulteta izbori za dva delegata u studentskom parlamentu Univerziteta u Beogradu biće održani 08. aprila 2022. godine u periodu od 08 do 14 časova u sobi 93 u zgradi Elektrotehničkog fakulteta.

Kandidati prilikom prijavljivanja predaju popunjen obrazac za prijavu za učešće na izborima koja u prilogu ima uverenje o redovnom studiranju i potvrdu da student nije disciplinski kažnjavan. Prijave se podnose u studentskoj službi 28. i 29. marta 2022. godine u periodu od 11 do 13 časova.