Kompanija HDL Design House postala zlatni partner Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu

Kompanija HDL Design House potpisala je 11. februara 2022. godine Ugovor o partnerskom odnosu sa Elektrotehničkim fakultetom u Beogradu, čime je postala zlatni partner ove visokoškolske ustanove. Na osnovu potpisanog Ugovora o zlatnom partnerstvu, biće omogućena saradnja na osavremenjivanju i unapređenju nastavnih planova i programa, pomoć pri izboru kandidata za stručnu praksu i posao, mogućnost organizovanja stručnih predavanja za predstavnike kompanija, saradnja u oblasti definisanja i izrade tema projektnih, diplomskih i master radova, mogućnost predstavljanja prezentacije kompanije studentima fakulteta, kao i drugi vidovi saradnje.

Potpisivanju Ugovora o zlatnom partnerstvu, prisustvovao je direktor HDL Design House kompanije, koji je istakao važnost ovakvog vida saradnje.

• /uploads/attachment/vest/2501/Picture1-HDL.jpg
  • /uploads/attachment/vest/2501/Picture2-HDL.jpg