Компанија HDL Design House постала златни партнер Електротехничког факултета у Београду

Компанија HDL Design House потписала је 11. фебруара 2022. године Уговор о партнерском односу са Електротехничким факултетом у Београду, чиме је постала златни партнер ове високошколске установе. На основу потписаног Уговора о златном партнерству, биће омогућена сарадња на осавремењивању и унапређењу наставних планова и програма, помоћ при избору кандидата за стручну праксу и посао, могућност организовања стручних предавања за представнике компанија, сарадња у области дефинисања и израде тема пројектних, дипломских и мастер радова, могућност представљања презентације компаније студентима факултета, као и други видови сарадње.

Потписивању Уговора о златном партнерству, присуствовао је директор HDL Design House компаније, који је истакао важност оваквог вида сарадње.

• /uploads/attachment/vest/2501/Picture1-HDL.jpg
  • /uploads/attachment/vest/2501/Picture2-HDL.jpg