Virtuelni Hakaton – Girls Hack

Virtuelni Hakaton – Girls Hack će se održati u okviru četvrtog po redu Women's Leadership Summit, 14. i 15. decembra. Hakaton je namenjen studentkinjama tehničkih, biznis i umetničkih fakulteta koje su zainteresovane da upoznaju mentorke iz tehnoloških kompanija (NCR, Levi9, Nutanix, Google, HTech, MedHad games) i zajedno sa njima u grupi od 5 studentkinja, razvijaju idejno rešenje koje će doprineti rešavanju ekoloških izazova.

Girls Hack organizuje AFA zajednica koja je posvećena ekonomskom osnaživanju žena kroz inovacije i tehnologije i njihovom aktivnom uključivanju u kreiranje buduće digitalne civilizacije, u partnerstvo sa kompanijom NCR i uz podršku Ministarstva trgovine, turizma i telekomunikacija.

Više informacija o događaju i način prijave možete pogledati OVDE.