Виртуелни Хакатон – Girls Hack

Виртуелни Хакатон – Girls Hack ће се одржати у оквиру четвртог по реду Women's Leadership Summit, 14. i 15. децембра. Хакатон је намењен студенткињама техничких, бизнис и уметничких факултета које су заинтересоване да упознају менторке из технолошких компанија (NCR, Levi9, Nutanix, Google, HTech, MedHad games) и заједно са њима у групи од 5 студенткиња, развијају идејно решење које ће допринети решавању еколошких изазова.

Girls Hack организује АФА заједница која је посвећена економском оснаживању жена кроз иновације и технологије и њиховом активном укључивању у креирање будуће дигиталне цивилизације, у партнерство са компанијом NCR и уз подршку Министарства трговине, туризма и телекомуникација.

Више информација о догађају и начин пријаве можете погледати ОВДЕ.