Uspeh studenata ETFa na Serbian Cybersecurity Challenge 2020

Ove godine po prvi put je organizovano takmičenje iz oblasti informacione bezbednosti na kome su učestvovali studenti visokoškolskih ustanova iz Srbije pod nazivom Serbian Cybersecurity Challenge 2020.

Tim studenata sa Elektrotehničkog fakulteta u sastavu: Jelena Radojković, Jovana Matić, Vladimir Aleksić i Duško Sretenović osvojio je prvo mesto na takmičenju.

Tim studenata sa Elektrotehničkog fakulteta u sastavu: Nikola Todorović, Branislava Lešević i Lazar Marinković osvojio je drugo mesto na takmičenju.

Takmičenje je organizovano po dvokružnom sistemu (polufinale i finale) Polufinale: 28. i 29. marta 2020. – onlajn pomoću Avatao platforme Finale: 22. oktobra 2020. – onlajn pomoću CYBER RANGES by Silensec platforme Teme: web security, crypto hacking, reverse engineering i druge Više informacija o takmičenju, kao i kompletne rezultate možete naći na:

• /uploads/attachment/vest/2318/scc-new.jpg