Успех студената ЕТФа на Serbian Cybersecurity Challenge 2020

Ове године по први пут је организовано такмичење из области информационе безбедности на коме су учествовали студенти високошколских установа из Србије под називом Serbian Cybersecurity Challenge 2020.

Тим студената са Електротехничког факултета у саставу: Јелена Радојковић, Јована Матић, Владимир Алексић и Душко Сретеновић освојио је прво место на такмичењу.

Тим студената са Електротехничког факултета у саставу: Никола Тодоровић, Бранислава Лешевић и Лазар Маринковић освојио је друго место на такмичењу.

Такмичење је организовано по двокружном систему (полуфинале и финале) Полуфинале: 28. и 29. марта 2020. – онлaјн помоћу Avatao платформе Финале: 22. октобра 2020. – онлајн помоћу CYBER RANGES by Silensec платформе Теме: web security, crypto hacking, reverse engineering и друге Више информација о такмичењу, као и комплетне резултате можете наћи на:

• /uploads/attachment/vest/2318/scc-new.jpg