Konačna rang lista za izbor modula za studente druge godine studijskog programa Elektrotehnika i računarstvo

Konačnu rang listu možete pogledati u prilogu:

Konačna rang lista

Upis školske godine za studente 2. godine je u ponedeljak, 12. oktobra 2020. godine.

Predaja indeksa za upis je od 10 do 12 časova u čitaonici Fakulteta, a podizanje indeksa posle upisa u utorak i sredu, 13. i 14. oktobra, od 12 do 14 časova.

U odnosu na preliminarnu rang listu ispravljene su dve tehničke greške:

1.  Ispravljena je pogrešno uneta provera koja se u programu radi za poslednjeg na listi. Zato je kolega Vladimir Lazić (br. ind. 2014/0672, rang 495) raspoređen na modul Energetika, što je i bila njegova prva želja.
  2.  Studentkinje rangirane na pozicijama 146 i 149 imale su isti broj bodova, pri čemu je jednoj dodeljen odsek OS a drugoj odsek OT, iako su imale iste prve želje. Pošto su obe studentkinje ostvarile isti uspeh, ove godine je izuzetno odobreno da se na odsek Signali i sistemi upiše jedan student više pa se koleginica Jovana Jovanović (br. ind. 2019/0366, rang 149) upisuje na odsek OS. Ovim je na odseku OT ostalo jedno slobodno mesto, pa se na njega upisuje koleginica Irina Momirović (2017/0226, rang 476).