Коначна ранг листа за избор модула за студенте друге године студијског програма Електротехника и рачунарство

Коначну ранг листу можете погледати у прилогу:

Коначна ранг листа

Упис школске године за студенте 2. године је у понедељак, 12. октобра 2020. године.

Предаја индекса за упис је од 10 до 12 часова у читаоници Факултета, а подизање индекса после уписа у уторак и среду, 13. и 14. октобра, од 12 до 14 часова.

У односу на прелиминарну ранг листу исправљене су две техничке грешке:

1.  Исправљена је погрешно унета провера која се у програму ради за последњег на листи. Зато је колега Владимир Лазић (бр. инд. 2014/0672, ранг 495) распоређен на модул Енергетика, што је и била његова прва жеља.
  2.  Студенткиње рангиране на позицијама 146 и 149 имале су исти број бодова, при чему је једној додељен одсек ОС а другој одсек ОТ, иако су имале исте прве жеље. Пошто су обе студенткиње оствариле исти успех, ове године је изузетно одобрено да се на одсек Сигнали и системи упише један студент више па се колегиница Јована Јовановић (бр. инд. 2019/0366, ранг 149) уписује на одсек ОС. Овим је на одсеку ОТ остало једно слободно место, па се на њега уписује колегиница Ирина Момировић (2017/0226, ранг 476).