Obaveštenje o promeni termina izbora za delegate

Obaveštavaju se potencijalni kandidati za delegate za Studentski parlament Univerziteta u Beogradu, da je posle sastanka konkursne komisije na ETF-u održane danas u 14č i 30 min, odlučeno da se zbog Covid-19 situacije i neprikupljenih potpisa od strane svih zainteresovanih kandidata odložu izbori za četvrtak 9. jul 2020. godine.

Zainteresovani kandidati zvanično treba da dostave najmanje 200 potpisa koji podržavaju njihovu kandidaturu za delegata u Studentskom parlamentu Univerziteta u Beogradu do 12č u sredu 8. jula 2020. godine u Kabinet 25b predsedniku Komisije prof. dr Tomislavu Šekari u cilju formiranja zvaničnog spiska delegata za izbore zakazane u četvrtak 9. jil. 2020. godine. Eventualne žalbe biće rešene do 13č istog dana.