Обавештење о промени термина избора за делегате

Обавештавају се потенцијални кандидати за делегате за Студентски парламент Универзитета у Београду, да је после састанка конкурсне комисије на ЕТФ-у одржане данас у 14ч и 30 мин, одлучено да се због Covid-19 ситуације и неприкупљених потписа од стране свих заинтересованих кандидата одложу избори за четвртак 9. јул 2020. године.

Заинтересовани кандидати званично треба да доставе најмање 200 потписа који подржавају њихову кандидатуру за делегата у Студентском парламенту Универзитета у Београду до 12ч у среду 8. јула 2020. године у Кабинет 25б председнику Комисије проф. др Томиславу Шекари у циљу формирања званичног списка делегата за изборе заказане у четвртак 9. јил. 2020. године. Евентуалне жалбе биће решене до 13ч истог дана.