Google program za studente - "Inside Look" (27. i 28.8.2020.)

Dragi studenti,

nadamo se da ste zdravi i sigurni tokom ovog nemirnog vremena. Znamo da mnogi od vas možda rade ili studiraju u različitim uslovima u odnosu na ono na šta ste navikli, ili se sada prilagođavate potpuno novom načinu života. Želeli da budemo uz vas i u ovom periodu.

Program "Inside Look" kreiran je kako bi okupio grupu studenata računarskih nauka, istomišljenika iz cele Evrope, sa Bliskog Istoka i iz Afrike, kako bi se povezala njihova strast prema novim tehnologijama i želja da saznaju više o tehnološkom životu u kompaniji Google. Ove godine program će prvi put postati potpuno digitalni. Verujemo da možemo pružiti zaista posebno iskustvo studentima preko naših digitalnih platformi, a voleli bismo da vidimo aplikacije od velikog broja studenata sa Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu.

Prijave su moguće na sledećem linku, gde je potrebno ostaviti poslednju verziju Vaše biografije (CV).

Aplikacije su otvorene do 1. juna 2020. u 23:59 (British Summer Time)

Dokument sa detaljnim informacijama nalazi se u prilogu.