Google програм за студенте - "Inside Look" (27. и 28.8.2020.)

Драги студенти,

надамо се да сте здрави и сигурни током овог немирног времена. Знамо да многи од вас можда раде или студирају у различитим условима у односу на оно на шта сте навикли, или се сада прилагођавате потпуно новом начину живота. Желели да будемо уз вас и у овом периоду.

Програм "Inside Look" креиран је како би окупио групу студената рачунарских наука, истомишљеника из целе Европе, са Блиског Истока и из Африке, како би се повезала њихова страст према новим технологијама и жеља да сазнају више о технолошком животу у компанији Google. Ове године програм ће први пут постати потпуно дигитални. Верујемо да можемо пружити заиста посебно искуство студентима преко наших дигиталних платформи, а волели бисмо да видимо апликације од великог броја студената са Електротехничког факултета у Београду.

Пријаве су могуће на следећем линку, где је потребно оставити последњу верзију Ваше биографије (CV).

Апликације су отворене до 1. јуна 2020. у 23:59 (British Summer Time)

Документ са детаљним информацијама налази се у прилогу.