Konačna rang lista za drugi upisni rok na novi studijski program Napredne informacione tehnologije u digitalnoj transformaciji

UPIS

kandidata prijavljenih na konkurs za upis na master akademske studije

Studijski program: Napredne informacione tehnologije u digitalnoj transformaciji

2019/20.

Upis kandidata na studijski program Napredne informacione tehnologije u digitalnoj transformaciji na master akademskim studijama obaviće se u utorak, 5. novembra 2019. godine od 12 do 15 časova, u Studentskom odseku Elektrotehničkog fakulteta (kancelarija 92).

Za upis je potrebno:

• indeks  (dobija se na upisu)
  • popunjen prijavni list - obrazac ŠV-20  (dobija se na upisu)
  • dve fotografije formata 3,5 h 4,5 cm
  • overena fotokopija Izvoda iz matične knjige rođenih za rođene van Republike Srbije
  • overena fotokopija uverenja o diplomiranju ili diplome  (original na uvid)
  • overena fotokopija uverenja o položenim ispitima ili dodatka diplome  (original na uvid)
  • strani državljani su u obavezi da prilože i potvrdu da su zdravstveno osigurani i potvrdu o znanju srpskog jezika
  • priznanica o uplaćenoj nadoknadi za Univerzitet u visini od 100  dinara, svrha uplate „za Univerzitet“ (plaćaju svi studenti)
  • samofinansirajući studenti podnose i priznanicu o uplaćenoj nadoknadi za Univerzitet u visini od 1.500 dinara, svrha uplate „za Univerzitet" ( uplata se može objediniti na jednoj uplatnici- 1600 dinara)
  • samofinansirajući studenti podnose i priznanicu o uplaćenoj prvoj rati školarine u iznosu  od  41.000 dinara

Uplate se vrše na žiro račun Elektrotehničkog fakulteta broj 840-1438666-48, model 97, poziv na broj 80200.

Prilikom upisa studenti popunjavaju ovlašćenje za korišćenje podataka studenta (dobija se pri upisu) i Izjavu o korišćenju budžetskog statusa (dobija se pri upisu).

Kandidati koji su osnovne studije završili u inostranstvu, ne računajući Republiku Srpsku, prilikom upisa moraju priložiti rešenje o priznavanju strane visokoškolske isprave za odgovarajuće prethodne nivoe studija od strane Univerziteta u Beogradu. Ako je postupak o priznavanju strane visokoškolske isprave od strane Univerziteta u Beogradu u toku, prilikom upisa moraju podneti dokaz o tome. Rešenje o priznavanju moraju dostaviti Studentskom odseku odmah po dobijanju od strane Univerziteta, a do dostavljanja Rešenja biće im zadržan indeks.

KONAČNA RANG LISTA

Broj bodova