Preliminarna rang lista za upis na prvu godinu master akademskih studija za školsku 2019/2020. godinu

Objavljujemo preliminarnu rang listu primljenih kandidata za upis na master akademske studije za školsku 2019/20. godinu. Na osnovu konkursa i odobrenog broja studenata za upis,  350 kandidata na rang listi steklo je pravo na finansiranje iz budžeta. Ostali kandidati na rang listi mogu se upisati u statusu samofinansiranja.

Pravo upisa  na teret budžeta stekli su kandidati  na  preliminarnoj rang listi zaključno sa rangom 359.

U prilogu je spisak kandidata koji se mogu upisati uz dopunske ispite:

Primedbe na preliminarnu rang listu mogu se podneti u utorak, 08.10.2019. godine od 11 do 14  časova u Studentskom odseku, šalter za master studije.

Rešenja o primedbama biće istaknuta na sajtu Fakulteta  istog dana, 08.10.2019. godine, po rešavanju primedbi od strane Komisije za studije drugog stepena.

Kandidati kojima primedbe na prelimiranu rang listu ne budu prihvaćene imaju pravo drugostepene žalbe Dekanu fakuleteta, koja se podnosi pismeno u Studentskom odseku,  u sredu, 09.10.2019. godine, od 10 do 11 časova. Rešenja po žalbama Dekanu biće istaknuta istog dana, 09.10.2019. godine do 14 časova.

Konačna rang lista će biti objavljena u sredu, 09.10.2019. godine,  posle 15 časova.

Po objavljivanju konačne rang liste upis kandidata po rang listi  obaviće se u četvrtak, 10.10. i  u petak, 11.10. od 11 do 15 časova. Kandidati koji su stekli pravo upisa na teret budžeta moraju se upisati u do petka, 11.10.  najkasnije do 15 časova. U ponedeljak 14.10.2019. godine, u terminu od 11 do 15 časova nastavljamo sa upisom samofinansirajućih studenata po rang listi.  Upis će se obaviti  u sali  60.

U ponedeljak, 14.10. , po završetku upisa kandidata koji su stekli pravo upisa na teret budžeta, u 10 časova, u Studentskom odseku, obaviće se prozivka za eventualno preostala slobodna mesta za finansiranje iz budžeta. Kandidati koji su ispod ranga 359 moraju biti prisutni na prozivci za slobodna mesta na budžetu. Posle  prozivke  nastavljamo sa upisom prozvanih kandidata u statusu finansiranja iz budžeta i samofinansirajućih studenata.

Za eventualno upražnjena i preostala mesta, raspisaće se novi konkurs, po završetku prvog upisnog roka, o čemu će biti istaknuto novo obaveštenje.