Obaveštenje o podnetim žalbama na preliminarnu rang listu za upis na master akademske studije

StudentskeUpis

Komisija za studije II stepena razmatrala je žalbe kandidata Lalić Bojana, Kolaković Marka, Vujović Petra, Kalinić Radeta, Ristić Dušana, Popović Anastasije, Ćorković Nikole.

Komisija je razmotrila podnete žalbe i odlučila je da su podnete primedbe neosnovane.

Usvojena je žalba u slučaju Ristić Dušana, ne propisuju se tri dopunska ispita, već dva dopunska ispita (Stohastički sistemi i estimacija je skinut sa liste dopunskih ispita propisanih kandidatu).

Kandidati kojima žalbe na preliminarnu rang listu nisu prihvaćene, imaju pravo drugostepene žalbe Dekanu Fakulteta, koja se podnosi pismeno u Studentskom odseku u sredu, 09.10.2019. godine od 10-11 časova.

Komisija za studije II stepena