Обавештење о поднетим жалбама на прелиминарну ранг листу за упис на мастер академске студије

СтудентскеУпис

Комисија за студије II степена разматрала је жалбе кандидата Лалић Бојана, Колаковић Марка, Вујовић Петра, Калинић Радета, Ристић Душана, Поповић Анастасије, Ћорковић Николе.

Комисија је размотрила поднете жалбе и одлучила је да су поднете примедбе неосноване.

Усвојена је жалба у случају Ристић Душана, не прописују се три допунска испита, већ два допунска испита (Стохастички системи и естимација је скинут са листе допунских испита прописаних кандидату).

Кандидати којима жалбе на прелиминарну ранг листу нису прихваћене, имају право другостепене жалбе Декану Факултета, која се подноси писмено у Студентском одсеку у среду, 09.10.2019. године од 10-11 часова.

Комисија за студије II степена