Zapisnik Izborne komisije za studentske izbore 2019. godine

Studentske

Izborna komisija u sastavu:

1. Stefan Matić (Student prodekan – Konkurska komisija)
  2. Tijana Panić (Konkursna komisija)
  3. Milica Milošević (Konkursna komisija)
  4. Bojana Radojičić (delegiran od strane kandidata za studenta prodekana, Uroša Marinkovića)

Glasačko mesto je otvoreno u 8:13 minuta. Prvi glasač je bio Mirko Krajcer (br indeksa 2017/0086) uz čije prisustvo je utvrđeno da su kutije prazne i ispravne za glasanje i da su članovi komisije prisutni pri otvaranju biračkog mesta.

U 20:13 minuta zatvoreno je biračko mesto koje je do tada bilo otvoreno za glasače. Uvidom u birački spisak komisija je konstatovala da je ukupno 573 studenata fakulteta potpisalo. Uvidom u kutije utvrđeno je da je broj iskorišćenih listića 574, dok neiskorišćeni nisu prebrojani.

Prebrojavanjem glasova utvrđeni su sledeće:

1. Izbori za studenta prodekana
  1. Nikola Subašić – 279 glasova
  2. Uroš Marinković – 281 glasova

Nevažeći – 14 glasova

Izborna komisija nije donela odluku o regularnosti izbora. Ovim činom dalja odluka se prenosi na Studentski Parlament Elektrotehničkog fakulteta koji će doneti odluku o daljem delovanju.