Записник Изборне комисије за студентске изборе 2019. године

Студентске

Изборна комисија у саставу:

1. Стефан Матић (Студент продекан – Конкурска комисија)
  2. Тијана Панић (Конкурсна комисија)
  3. Милица Милошевић (Конкурсна комисија)
  4. Бојана Радојичић (делегиран од стране кандидата за студента продекана, Уроша Маринковића)

Гласачко место је отворено у 8:13 минута. Први гласач је био Мирко Крајцер (бр индекса 2017/0086) уз чије присуство је утврђено да су кутије празне и исправне за гласање и да су чланови комисије присутни при отварању бирачког места.

У 20:13 минута затворено је бирачко место које је до тада било отворено за гласаче. Увидом у бирачки списак комисија је констатовала да је укупно 573 студената факултета потписало. Увидом у кутије утврђено је да је број искоришћених листића 574, док неискоришћени нису пребројани.

Пребројавањем гласова утврђени су следећe:

1. Избори за студента продекана
  1. Никола Субашић – 279 гласова
  2. Урош Маринковић – 281 гласова

Неважећи – 14 гласова

Изборна комисија није донела одлуку о регуларности избора. Овим чином даља одлука се преноси на Студентски Парламент Електротехничког факултета који ће донети одлуку о даљем деловању.