Upis kandidata na doktorske akademske studije u drugom upisnom roku

Jedinstvena rang lista kandidata koji su stekli pravo na upis u drugom upisnom roku

Informacije o upisu:

Izvod iz Pravilnika o doktorskim studijama (član 18.):
Kandidat koji je ostvario pravo na upis na doktorske akademske studije, mora se upisati najkasnije do isteka roka definisanog tekstom Konkursa, nakon čega gubi pravo na upis.

Prilikom upisa kandidati predaju saglasnost mentora za studijski istraživački rad, inače gube pravo upisa.

Upis kandidata  u drugom upisnom roku na doktorske akademske studije održaće se u ponedeljak 22.10.2018. godine u periodu od 11 do 13 časova, u Studentskom odseku.

Za upis je potrebno:

Overene fotokopije:

• diploma i dodatak diplomi ili uverenje o završenom studijskom programu prvog i drugog stepena studija  (osnovne i master studije) i uverenje o položenim ispitima na prethodnim nivoima studija
  • izvod iz matične knjige rođenih
  1. Indeks se dobija na upisu
  2. Popunjen  prijavni list (obrazac ŠV 20) dobija se na upisu
  3. 2 fotografije veličine 4,5 h 3,5 cm
  4. Priznanice o uplaćenoj nadoknadi sa naznakom „za Univerzitet, i to:
    • za studente koji se finansiraju iz budžeta, na iznos od 100 dinara
    • za samofinansirajuće studente, na 1.500 dinara
  5. Priznanicu o uplaćenoj školarini (prvoj rati). Školarina za samofinasirajuće studente za školsku 2018/19. godinu iznosi 259.200 dinara i može se platiti u četiri jednake rate po 64.800 dinara.

Uplate se vrše na žiro račun Elektrotehničkog fakulteta broj 840-1438666-48, model 97, poziv na broj 62400.

Prilikom upisa neophodno je priložiti:

1. Potpisanu saglasnost mentora
  2. Plan studija za prvu godinu studija (ne odnosi se na kandidate koji se uslovno upisuju).
  3. Plan studijsko –istraživačkog rada u dogovoru sa mentorom i rukovodiocem modula.

Po obavljenom upisu studenti su u obavezi da sa novim indeksom otvore nalog u Računskom centru (promena lozinke) kako bi pristupili servisima. Nakon otvaranja naloga potrebno je da popune obrazac ŠV 20 na studentskom servisu.