Упис кандидата на докторске академске студије у другом уписном року

Јединствена ранг листа кандидата који су стекли право на упис у другом уписном року

Информације о упису:

Извод из Правилника о докторским студијама (члан 18.):
Кандидат који је остварио право на упис на докторске академске студије, мора се уписати најкасније до истека рока дефинисаног текстом Конкурса, након чега губи право на упис.

Приликом уписа кандидати предају сагласност ментора за студијски истраживачки рад, иначе губе право уписа.

Упис кандидата  у другом уписном року на докторске академске студије одржаће се у понедељак 22.10.2018. године у периоду од 11 до 13 часова, у Студентском одсеку.

За упис је потребно:

Оверене фотокопије:

• дипломa и додатак дипломи или уверење о завршеном студијском програму првог и другог степена студија  (основне и мастер студије) и уверење о положеним испитима на претходним нивоима студија
  • извод из матичне књиге рођених
  1. Индекс се добија на упису
  2. Попуњен  пријавни лист (образац ШВ 20) добија се на упису
  3. 2 фотографије величине 4,5 х 3,5 cm
  4. Признанице о уплаћеној надокнади са назнаком „за Универзитет, и то:
    • за студенте који се финансирају из буџета, на износ од 100 динара
    • за самофинансирајуће студенте, на 1.500 динара
  5. Признаницу о уплаћеној школарини (првој рати). Школарина за самофинасирајуће студенте за школску 2018/19. годину износи 259.200 динара и може се платити у четири једнаке рате по 64.800 динара.

Уплате се врше на жиро рачун Електротехничког факултета број 840-1438666-48, модел 97, позив на број 62400.

Приликом уписа неопходно је приложити:

1. Потписану сагласност ментора
  2. План студија за прву годину студија (не односи се на кандидате који се условно уписују).
  3. План студијско –истраживачког рада у договору са ментором и руководиоцем модула.

По обављеном упису студенти су у обавези да са новим индексом отворе налог у Рачунском центру (промена лозинке) како би приступили сервисима. Након отварања налога потребно је да попуне образац ШВ 20 на студентском сервису.