Primljeni kandidati za upis u drugom upisnom roku na master akademske studije

StudentskeUpis

Objavljujemo listu primljenih kandidata za upis na prvu godinu master akademskih studija u drugom upisnom roku za školsku 2018/2019. godinu, koji se mogu upisati u statusu samofinansiranja

Lista primljenih  kandidata

Kandidati koji su primljeni na master akademske studije uz polaganje dopunskih ispita:

Modul: Softversko inženjerstvo

Ime i prezime

Završen fakultet

Dopunski ispiti

1.

Milica (Žarko) Galić

Fakultet organizacionih nauka

1. Konkurentno i distribuirano programiranje

2.  Mikroprocesorski sistemi

Modul: Elektroenergetski sistemi – smer Obnovljivi izvori energije

Ime i prezime

Završen fakultet

Dopunski ispiti

1.

Aleksandar (Zoran) Krstić

Elektronski fakultet - Niš

1. Tehnika visokog napona 1

2. Tehnički procesi u elektroenergetici

Eventualne primedbe mogu se dostaviti u ponedeljak, 22.10.  do 10 časova.

Upis će se obaviti  u ponedeljak, 22. oktobra 2018. godine u terminu od 11 do 13 časova, u Studentskom odseku, šalter 4.

Za upis je potrebno:

• indeks (dobija se na upisu)
  • popunjen prijavni list - obrazac ŠV-20  (dobija se na upisu)
  • dve fotografije formata 3,5 h 4,5 cm
  • priznanica o uplaćenoj nadoknadi za Univerzitet na iznos 1600 dinara (svrha uplate „za Univerzitet“)
  • priznanica o uplaćenoj prvoj rati školarine u iznosu od 36.750 dinara

Uplate se vrše na žiro račun Elektrotehničkog fakulteta broj 840-1438666-48, model 97, poziv na broj 80200.

Školarina za samofinansirajuće studente koji se upisuju

na master studije, iznosi 147.000,00 dinara i može se platiti u četiri jednake rate.

Za studente sa dopunskim ispitima školarina je uvećana za iznos za dopunske ispite. Školarina za dopunske ispite se obračunava prema broju ESPB za dopunski ispit po ceni od 1.800 dinara po kreditu.

Kandidati koji su već bili upisani i izgubili status studenta i ponovo upisuju master akademske studije, podnose pri upisu  i molbu za priznavanje položenih ispita, a ukupna školarina će im biti određena na osnovu preostalih kredita za nepoložene ispite i za master rad.

Po obavljenom upisu studenti su u obavezi da sa indeksom otvore studentski  nalog   kako bi pristupili studentskim servisima.

Studenti su  obavezni da preko svojih servisa popune elektronski upisni list (obrazac ŠV-20) i prijave predmete.