Obaveštenje o drugom upisnom roku na doktorske akademske studije u školskoj 2016/17. godini

Kandidati koji nisu konkurisali u prvom upisnom roku, a zainteresovani su za upis na doktorske akademske studije u školskoj 2016/17. godini, moraju da podnesu prijavu na konkurs i prateća dokumenta u četvrtak, 20.10. ili u petak, 21.10.2016. godine u Studentskom odseku, od 11 do 13 časova.

Posle obavljenog upisa u prvom upisnom roku preostalo je 48 slobodnih mesta u statusu samofinansiranja. Mesta za finansiranje iz budžeta su popunjena u prvom upisnom roku.

Molimo kandidate da informacije o uslovima upisa pročitaju na sajtu Fakulteta, opcija Upis / Doktorske studije / Konkurs za upis na doktorske akademske studije za školsku 2016/2017. godinu.

U okviru teksta konkursa možete preuzeti prijavni list za upis.