Обавештење о другом уписном року на докторске академске студије у школској 2016/17. години

Кандидати који нису конкурисали у првом уписном року, а заинтересовани су за упис на докторске академске студије у школској 2016/17. години, морају да поднесу пријаву на конкурс и пратећа документа у четвртак, 20.10. или у петак, 21.10.2016. године у Студентском одсеку, од 11 до 13 часова.

После обављеног уписа у првом уписном року преостало је 48 слободних места у статусу самофинансирања. Места за финансирање из буџета су попуњена у првом уписном року.

Молимо кандидате да информације о условима уписа прочитају на сајту Факултета, опција Упис / Докторске студије / Конкурс за упис на докторске академске студије за школску 2016/2017. годину.

У оквиру текста конкурса можете преузети пријавни лист за упис.