Obaveštenje o upisu u drugom upisnom roku na master akademske studije u školskoj 2015/16. godini

I Objavljujemo rang listu primljenih kandidata u drugom upisnom roku za upis na prvu godinu master akademskih studija za školsku 2015/2016. godinu, koji se mogu upisati u statusu samofinansiranja:

1. Jovan Strugar 8.07
2. Damir Perković 8.00
3. Nemanja Stevanović 7.68
4. Aida Ninković 7.49
5. Marko Rajčić 7.28
6. Slobodan Popović 7.26

II Kandidati koji se upisuju u okviru Projekta „Svet u Srbiji“:

• Amer Akram Ramadan
  • Lassina Sissoko
  • Jules Cesar Sinzikayo

III Strani studenti koji su primljeni za upis:

• Taufik Mohamed Taluo
  • Fathi Moh. Ramadan Hajjaj

IV Kandidati uslovno primljeni na master studije uz polaganje dopunskih ispita:

• Damir Alibegović,
  • Goran Milivojević i
  • Slobodan Bosiljčić

V Kandidati koji nisu dobili saglasnost za upis na master studije:

• Milija Vasović,
  • Vojislav Bošković,
  • Miroslav Gašić i
  • Nenad Lakić

Upis kandidata obaviće se u petak, 06. i u ponedeljak, 09. novembra 2015. godine, u terminu od 11 do 14 časova, u Studentskom odseku.

Kandidati prijavljeni za upis, koji su već bili studenti master studija, upisuju se ponovo na master studije, uz priznavanje položenih ispita,prema važećem nastavnom planu, Akreditacija 2013. Za priznate ispite studenti plaćaju naknadu od  2.500 dinara po priznatom ispitu, a za nepoložene ispite, odnosno prijavljene predmete, obračunava se školarina po važećem cenovniku, prema broju bodova  (2.450 po bodu). Za master rad plaća se školarina u vrednosti od 20 bodova. Studenti koji su imali prijavljenu i odobrenu temu,  za master rad plaćaju školarinu u vrednosti od 10 bodova.

Za upis je potrebno:

• indeks
  • dva popunjena prijavna lista (obrazac ŠV-20)
  • dve fotografije formata 3,5 h 4,5 cm
  • dve priznanice o uplaćenoj nadoknadi za Univerzitet (svrha uplate „za Univerzitet“)
    • jedna na 100 dinara
    • druga na 1500 dinara
  • priznanica o uplaćenoj prvoj rati školarine za studente koji se prvi put upisuju
  • za studente koji se ponovo upisuju školarina će biti određena  na osnovu  preostalih kredita, što će videti na svojim servisima po upisu.  Naknadu za dopunske ispite uplaćuju dodatno i za to donose posebnu prznanicu.  Za ove studente rok za plaćanje prve rate školarine i za priznate ispite  je 13. novembar 2015.

Školarina za samofinansirajuće studente koji se prvi put upisuju u prvu godinu master studija, iznosi 147.000,00 dinara i može se platiti u četiri jednake rate. Prva rata u iznosu od 36.750 uplaćuje se prilikom upisa.

Za studente sa dopunskim ispitima školarina je uvećana za iznos za dopunske ispite.  Školarina  za dopunske ispite se obračunava prema broju ESPB za dopunski ispit , po ceni od 1.800 dinara po kreditu.

Uplate se vrše na žiro račun Elektrotehničkog fakulteta broj 840-1438666-48, model 97, poziv na broj 80200.

Pri upisu obavezno je predati popunjen PLAN STUDIJA.  Molimo studente da  pri izboru predmeta provere pravila biranja na modulima (sajt Fakulteta, opcija Studiranje - Master studije - Akreditacija 2013).