Preliminarni izveštaj Konkursne komisije za sprovođenje izbora za studentske predstavnike ETF-a

Konkursna komisija za sprovođenje izbora za studentske predstavnike Elektrotehničkog fakulteta za školsku 2015/2016 godinu, u sastavu Tijana Lazić, Anđelko Cajković, Miladin Marjanović donela je sledeće odluke:

1. Pregled i prihvatanje kandidatura za Studentski parlament  Elektrotehničkog fakulteta.

1a) Prihvata se kandidatura liste “Studentska unija - SUETF”,  nosilac Aleksandar Arsić, predate dana 03.04.2015. koja zadovoljava sve uslove Konkursa, sa sakupljenih 111 potpisa. Ova lista biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 1.

1b)  Prihvata se kandidatura liste “Savez studenata Elektrotehničkog fakulteta”, nosilac Bojana Ćurčić, predate dana 03.04.2015. koja zadovoljava sve uslove Konkursa, sa sakupljenih 125 potpisa. Ova lista  biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 2.

1v)  Prihvata se kandidatura liste “Elektron”, nosilac Marko Čolović, predate dana 03. 04. 2015. koja zadovoljava sve uslove Konkursa, sa sakupljenih 104 potpisa. Ova lista  biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 3.

2. Pregled i prihvatanje kandidatura za studenta prodekana Elektrotehničkog fakulteta.

2a) Prihvata se kandidatura Tatjane Toroman, predata dana 03.04.2015. koja zadovoljava sve uslove Konkursa, sa sakupljenih 215 potpisa. Ovaj kandidat biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 1.

2b) Prihvata se kandidatura Kristine Josifović, predata dana 03.04.2015. koja zadovoljava sve uslove Konkursa, sa sakupljenih 229 potpisa. Ovaj kandidat biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 2.

3. Pregled i prihvatanje kandidatura za delegate ETF-a u Studentskom parlamentu Univerziteta u Beogradu.

3a) Prihvata se kandidatura Aleksandre Milošević, predata dana 03.04.2015. koja zadovoljava sve uslove Konkursa. Ovaj kandidat biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 1.

3b) Prihvata se kandidatura Miodraga Jankovića, predata dana 03.04.2015. koja zadovoljava sve uslove Konkursa. Ovaj kandidat biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 2.

3v) Prihvata se kandidatura Miloša Miloševića, predata dana 03.04.2015. koja zadovoljava sve uslove Konkursa. Ovaj kandidat biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 3.

3g) Prihvata se kandidatura Stefana Markovića, predata dana 03.04.2015. koja zadovoljava sve uslove Konkursa. Ovaj kandidat biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 4.

4. Iz Konkursne komisije se razrešava Marko Čolović, jer je kandidat za Sudentski parlament Elektrotehničkog fakulteta na izbornoj listi „Elektron“ i umesto njega se imenuje u Konkursnu komisiju Miladin Marjanović.

Žalbe na preliminarni izveštaj Konkursne komisije mogu se dostaviti putem elektronske pošte na studentprodekan@etf.rs zaključno sa ponedeljkom 06.04.2015. u 12č. Žalbe se dostavljaju sa zvanične fakultetske e-adrese. Konkursna komisija će na žalbe odgovoriti e-poštom i objaviti konačan spisak kandidata najkasnije do ponedeljka 06. aprila u 16 časova.