Прелиминарни извештај Конкурсне комисиje за спровођење избора за студентске представнике ЕТФ-а

Конкурсна комисија за спровођење избора за студентске представнике Електротехничког факултета за школску 2015/2016 годину, у саставу Тијана Лазић, Анђелко Цајковић, Миладин Марјановић донела је следеће одлуке:

1. Преглед и прихватање кандидатура за Студентски парламент  Електротехничког факултета.

1а) Прихвата се кандидатура листе “Студентска унија - СУЕТФ”,  носилац Александар Арсић, предате дана 03.04.2015. која задовољава све услове Конкурса, са сакупљених 111 потписа. Ова листа биће на гласачком листићу под редним бројем 1.

1б)  Прихвата се кандидатура листе “Савез студената Електротехничког факултета”, носилац Бојана Ћурчић, предате дана 03.04.2015. која задовољава све услове Конкурса, са сакупљених 125 потписа. Ова листа  биће на гласачком листићу под редним бројем 2.

1в)  Прихвата се кандидатура листе “Електрон”, носилац Марко Чоловић, предате дана 03. 04. 2015. која задовољава све услове Конкурса, са сакупљених 104 потписа. Ова листа  биће на гласачком листићу под редним бројем 3.

2. Преглед и прихватање кандидатура за студента продекана Електротехничког факултета.

2а) Прихвата се кандидатура Татјане Тороман, предата дана 03.04.2015. која задовољава све услове Конкурса, са сакупљених 215 потписа. Овај кандидат биће на гласачком листићу под редним бројем 1.

2б) Прихвата се кандидатура Кристине Јосифовић, предата дана 03.04.2015. која задовољава све услове Конкурса, са сакупљених 229 потписа. Овај кандидат биће на гласачком листићу под редним бројем 2.

3. Преглед и прихватање кандидатура за делегате ЕТФ-а у Студентском парламенту Универзитета у Београду.

3а) Прихвата се кандидатура Александре Милошевић, предата дана 03.04.2015. која задовољава све услове Конкурса. Овај кандидат биће на гласачком листићу под редним бројем 1.

3б) Прихвата се кандидатура Миодрага Јанковића, предата дана 03.04.2015. која задовољава све услове Конкурса. Овај кандидат биће на гласачком листићу под редним бројем 2.

3в) Прихвата се кандидатура Милоша Милошевића, предата дана 03.04.2015. која задовољава све услове Конкурса. Овај кандидат биће на гласачком листићу под редним бројем 3.

3г) Прихвата се кандидатура Стефана Марковића, предата дана 03.04.2015. која задовољава све услове Конкурса. Овај кандидат биће на гласачком листићу под редним бројем 4.

4. Из Конкурсне комисије се разрешава Марко Чоловић, јер је кандидат за Судентски парламент Електротехничког факултета на изборној листи „Електрон“ и уместо њега се именује у Конкурсну комисију Миладин Марјановић.

Жалбе на прелиминарни извештај Конкурсне комисије могу се доставити путем електронске поште на studentprodekan@etf.rs закључно са понедељком 06.04.2015. у 12ч. Жалбе се достављају са званичне факултетске е-адресе. Конкурсна комисија ће на жалбе одговорити е-поштом и објавити коначан списак кандидата најкасније до понедељка 06. априла у 16 часова.