Konkurs za dodelu nagrade Fondacije PROFESORA MIRKA MILIĆA na Dan Elektrotehničkog fakulteta

FONDACIJA PROFESORA MIRKA MILIĆA
raspisuje

K O N K U R S
za dodelu nagrade Fondacije na Dan Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu

Fondacija u 2014. godini vrši nagrađivanje:

najboljeg naučno-stručnog rada iz oblasti Teorije električnih kola, štampanog u časopisu ili Zborniku konferencija, odnosno naučnih skupova u prethodnoj školskoj godini.

Za nagradu Fondacije mogu konkurisati:

• studenti prvog, drugog i trećeg stepena studija koji imaju naučno-stručne radove iz oblasti Teorija električnih kola i koji su štampani u časopisu ili zborniku konferencija odnosno naučnih skupova u prethodnoj školskoj godini.

Prijava na konkurs treba da sadrži radnu biografiju sa priloženim kopijama radova.

Rok za prijavljivanje studenata  je do 2-og decembra 2014. godine.

Prijava sa traženom dokumentacijom dostavlja se na Arhivi ETF-a, sa naznakom "za konkurs Fondacije".

UPRAVNI ODBOR
FONDACIJE  PROFESORA MIRKA MILIĆA

Prof. dr Branko Kovačević, predsednik s.r.

Na osnovu člana 8. Statuta  Fondacije profesora Mirka Milića Upravni odbor Fondacije je dana 14.11.2014. godine doneo sledeću

O D L U K U

1. Formira se stručnu komisija u sastavu:

• Dr Dejan Tošić, redovni profesor,
    • Dr  Ivan Škokljev, redovni profesor
    • Dr Milka Potrebić, docent

2. Komisija iz tačke 1. ima zadatak da po okončanju raspisanog konkursa za nagrađivanje

predsedniku Upravnog odbora prof. dr Branku Kovačeviću dostavi predlog kandidata kome će se uručiti nagrada  na Dan Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu.

3. Komisija predlog iz tačke 2. dostavlja prof. dr Branku Kovačeviću preko arhive Fakulteta.

FONDACIJA PROFESORA MIRKA MILIĆA

Predsednik Upravnog odbora