Конкурс за доделу награде Фондације ПРОФЕСОРА МИРКА МИЛИЋА на Дан Електротехничког факултета

ФОНДАЦИЈА ПРОФЕСОРА МИРКА МИЛИЋА
расписује

К О Н К У Р С
за доделу награде Фондације на Дан Електротехничког факултета у Београду

Фондација у 2014. години врши награђивање:

најбољег научно-стручног рада из области Теорије електричних кола, штампаног у часопису или Зборнику конференција, односно научних скупова у претходној школској години.

За награду Фондације могу конкурисати:

• студенти првог, другог и трећег степена студија који имају научно-стручне радове из области Теорија електричних кола и који су штампани у часопису или зборнику конференција односно научних скупова у претходној школској години.

Пријава на конкурс треба да садржи радну биографију са приложеним копијама радова.

Рок за пријављивање студената  је до 2-ог децембра 2014. године.

Пријава са траженом документацијом доставља се на Архиви ЕТФ-а, са назнаком "за конкурс Фондације".

УПРАВНИ ОДБОР
ФОНДАЦИЈЕ  ПРОФЕСОРА МИРКА МИЛИЋА

Проф. др Бранко Ковачевић, председник с.р.

На основу члана 8. Статута  Фондације професора Мирка Милића Управни одбор Фондације је дана 14.11.2014. године донео следећу

О Д Л У К У

1. Формира се стручну комисија у саставу:

• Др Дејан Тошић, редовни професор,
    • Др  Иван Шкокљев, редовни професор
    • Др Милка Потребић, доцент

2. Комисија из тачке 1. има задатак да по окончању расписаног конкурса за награђивање

председнику Управног одбора проф. др Бранку Ковачевићу достави предлог кандидата коме ће се уручити награда  на Дан Електротехничког факултета у Београду.

3. Комисија предлог из тачке 2. доставља проф. др Бранку Ковачевићу преко архиве Факултета.

ФОНДАЦИЈА ПРОФЕСОРА МИРКА МИЛИЋА

Председник Управног одбора