Dobitnici nagrada na LabVIEW takmičenju 2014

U subotu, 25. oktobra 2014. u Računskom centru Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu je održano LabVIEW takmičenje.

Dobitnici nagrada su:

1. nagrada (30 000 RSD, sponzor UNO-LUX NS d.o.o.) – Radovan Đurđević, Mašinski fakultet u Beogradu
  2. nagrada (NI USB 6008, sponzor National Instruments) – Gavrilo Andrić, Elektrotehnički fakultet u Beogradu
  3. nagrada (Labview course kit po izboru, sponzor National Instruments) – Stevan Zarić, Elektrotehnički fakultet u Beogradu

Svi učesnici takmičenja su pozvani da se prijave za studentske prakse u organizaciji sledećih firmi: UNO-LUX NS d.o.o, Beograd; Institut Nikola Tesla, Beograd; Tagor electronic, Niš; Digitexx, Skoplje.

Agendu takmičenja možete pogledati ovde.

Spisak učesnika takmičenja, organizatora i članova komisije možete pogledati ovde.

Galeriju slika možete pogledati ovde.