Добитници награда на LabVIEW такмичењу 2014

У суботу, 25. октобра 2014. у Рачунском центру Електротехничког факултета у Београду је одржано LabVIEW такмичење.

Добитници награда су:

1. награда (30 000 RSD, спонзор UNO-LUX NS д.о.о.) – Радован Ђурђевић, Машински факултет у Београду
  2. награда (NI USB 6008, спонзор National Instruments) – Гаврило Андрић, Електротехнички факултет у Београду
  3. награда (Labview course kit по избору, спонзор National Instruments) – Стеван Зарић, Електротехнички факултет у Београду

Сви учесници такмичења су позвани да се пријаве за студентске праксе у организацији следећих фирми: UNO-LUX NS d.o.o, Београд; Институт Никола Тесла, Београд; Tagor electronic, Ниш; Digitexx, Скопље.

Агенду такмичења можете погледати овде.

Списак учесника такмичења, организатора и чланова комисије можете погледати овде.

Галерију слика можете погледати овде.