Izbor predmeta u jesenjem semestru školske 2014/15. godine

Po obavljenom upisu godine studenti su u obavezi da prijave predmete  za jesenji semestar preko svojih studentskih servisa.

Prvi krug biranja predmeta za jesenji semestar u školskoj 2014/15. godini preko Studentskih servisa se zatvara u nedelju,  05.10.2014. godine,  u ponoć.

06.10.2014. godine, do ponoći, preko Studentskih servisa će postojati mogućnost odjave predmeta koji nisu ispunili potreban broj prijavljenih studenta za regularno izvođenje nastave i izbora onih koji se sigurno izvode ove školske godine (ispunjen je uslov potrebnog broja studenata za držanje nastave).

07.10.2014 godine, od 11 do 14 časova, postoji mogućnost, u Studentskom odseku, prijave predmeta koji nisu imali ispunjen uslov potrebnog broja prijavljenih studenta, ako dogovorom studenti obezbede taj broj. Potrebno je da se istovremeno pojave svi studenti koji učestvuju u dogovoru.

07.10.2014. godine, od 11 do 14 časova, postoji mogućnost, u Studentskom odseku, izbora predmeta koji nisu imali mogućnost izbora preko Studentskih servisa, a u skladu je sa studijskim programom.

07.10. 2014. godine, od 11 do 14 časova, postoji mogućnost, u Studentskom odseku, da se poprave eventualno pogrešno izabrani predmeti.

07.10.2014. godine će se formirati lista predmeta koja će se izvoditi u jesenjem semestru ove školske godine.

Posle isteka ovih rokova neće biti moguće menjati predmete do početka naredne školske godine.