Избор предмета у јесењем семестру школске 2014/15. године

По обављеном упису године студенти су у обавези да пријаве предмете  за јесењи семестар преко својих студентских сервиса.

Први круг бирања предмета за јесењи семестар у школској 2014/15. години преко Студентских сервиса се затвара у недељу,  05.10.2014. године,  у поноћ.

06.10.2014. године, до поноћи, преко Студентских сервиса ће постојати могућност одјаве предмета који нису испунили потребан број пријављених студента за регуларно извођење наставе и избора оних који се сигурно изводе ове школске године (испуњен је услов потребног броја студената за држање наставе).

07.10.2014 године, од 11 до 14 часова, постоји могућност, у Студентском одсеку, пријаве предмета који нису имали испуњен услов потребног броја пријављених студента, ако договором студенти обезбеде тај број. Потребно је да се истовремено појаве сви студенти који учествују у договору.

07.10.2014. године, од 11 до 14 часова, постоји могућност, у Студентском одсеку, избора предмета који нису имали могућност избора преко Студентских сервиса, а у складу је са студијским програмом.

07.10. 2014. године, од 11 до 14 часова, постоји могућност, у Студентском одсеку, да се поправе евентуално погрешно изабрани предмети.

07.10.2014. године ће се формирати листа предмета која ће се изводити у јесењем семестру ове школске године.

После истека ових рокова неће бити могуће мењати предмете до почетка наредне школске године.