KONAČNI IZVEŠTAJ Konkursne komisije

Komisija je donela sledeće odluke:

1. Pregled i prihvatanje kandidatura za Studentski parlament Elektrotehničkog fakulteta.

• 1a) Prihvata se kandidatura liste “Studentska unija - SUETF”, nosilac Anđelko Cajković, predate dana 26. 03. 2014. koja zadovoljava sve uslove Konkursa, sa sakupljenih 347 potpisa. Ova lista biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 1.
  • 1b) Prihvata se kandidatura liste “Savez studenata ETFa”, nosilac Bojana Ćurčić, predate dana 26. 03. 2014. koja zadovoljava sve uslove Konkursa, sa sakupljenih 347 potpisa. Ova lista biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 2.
  • 1v) Prihvata se kandidatura liste “Elektron”, nosilac Milica Bogdanović, predate dana 02. 04. 2014. koja zadovoljava sve uslove Konkursa, sa sakupljenih 161 potpisa. Ova lista biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 3.

2. Pregled i prihvatanje kandidatura za studenta prodekana Elektrotehničkog fakulteta.

• 2a) Prihvata se kandidatura Aleksandre Josipović predata dana 26. 03. 2014. koja zadovoljava sve uslove Konkursa, sa sakupljenih 400 potpisa. Ovaj kandidat biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 1.
  • 2b) Prihvata se kandidatura Tijane Lazić predata dana 26. 03. 2014. koja zadovoljava sve uslove Konkursa, sa sakupljenih 349 potpisa. Ovaj kandidat biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 2.

3. Pregled i prihvatanje kandidatura za delegate ETF-a u Studentskom parlamentu Univerziteta u Beogradu.

• 3a) Prihvata se kandidatura Aleksandre Josipović predata dana 26. 03. 2014. koja zadovoljava sve uslove Konkursa. Ovaj kandidat biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 1.
  • 3b) Prihvata se kandidatura Jelene Radulović predata dana 26. 03. 2014. koja zadovoljava sve uslove Konkursa. Ovaj kandidat biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 2.
  • 3c) Prihvata se kandidatura Ognjena Vučeljića predata dana 26. 03. 2014. koja zadovoljava sve uslove Konkursa. Ovaj kandidat biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 3.
  • 3d) Prihvata se kandidatura Anđelka Cajkovića predata dana 26. 03. 2014. koja zadovoljava sve uslove Konkursa. Ovaj kandidat biće na glasačkom listiću pod rednim brojem 4.

U žalbenom roku nije pristigla nijedna žalba na preliminarni izveštaj komisije, shodno tome konačni izveštaj Konkursne komisije je isti kao i preliminarni.

U Beogradu, 04. 04. 2014.

Konkursna komisija

Nikola Božić