КОНАЧНИ ИЗВЕШТАЈ Конкурсне комисије

Комисија је донела следеће одлуке:

1. Преглед и прихватање кандидатура за Студентски парламент Електротехничког факултета.

• 1а) Прихвата се кандидатура листе “Студентска унија - СУЕТФ”, носилац Анђелко Цајковић, предате дана 26. 03. 2014. која задовољава све услове Конкурса, са сакупљених 347 потписа. Ова листа биће на гласачком листићу под редним бројем 1.
  • 1б) Прихвата се кандидатура листе “Савез студената ЕТФа”, носилац Бојана Ћурчић, предате дана 26. 03. 2014. која задовољава све услове Конкурса, са сакупљених 347 потписа. Ова листа биће на гласачком листићу под редним бројем 2.
  • 1в) Прихвата се кандидатура листе “Електрон”, носилац Милица Богдановић, предате дана 02. 04. 2014. која задовољава све услове Конкурса, са сакупљених 161 потписа. Ова листа биће на гласачком листићу под редним бројем 3.

2. Преглед и прихватање кандидатура за студента продекана Електротехничког факултета.

• 2а) Прихвата се кандидатура Александре Јосиповић предата дана 26. 03. 2014. која задовољава све услове Конкурса, са сакупљених 400 потписа. Овај кандидат биће на гласачком листићу под редним бројем 1.
  • 2б) Прихвата се кандидатура Тијане Лазић предата дана 26. 03. 2014. која задовољава све услове Конкурса, са сакупљених 349 потписа. Овај кандидат биће на гласачком листићу под редним бројем 2.

3. Преглед и прихватање кандидатура за делегате ЕТФ-а у Студентском парламенту Универзитета у Београду.

• 3а) Прихвата се кандидатура Александре Јосиповић предата дана 26. 03. 2014. која задовољава све услове Конкурса. Овај кандидат биће на гласачком листићу под редним бројем 1.
  • 3б) Прихвата се кандидатура Јелене Радуловић предата дана 26. 03. 2014. која задовољава све услове Конкурса. Овај кандидат биће на гласачком листићу под редним бројем 2.
  • 3ц) Прихвата се кандидатура Огњена Вучељића предата дана 26. 03. 2014. која задовољава све услове Конкурса. Овај кандидат биће на гласачком листићу под редним бројем 3.
  • 3д) Прихвата се кандидатура Анђелка Цајковића предата дана 26. 03. 2014. која задовољава све услове Конкурса. Овај кандидат биће на гласачком листићу под редним бројем 4.

У жалбеном року није пристигла ниједна жалба на прелиминарни извештај комисије, сходно томе коначни извештај Конкурсне комисије је исти као и прелиминарни.

У Београду, 04. 04. 2014.

Конкурсна комисија

Никола Божић