Brand New Engineers - seminar

“Brand New Engineers” je besplatan seminar namenjen studentima Elektrotehničkog fakulteta koji organizuje Udruženje studenata elektrotehnike Istek (eng. EESTEC). Kroz stručna predavanja i prezentacije, studentima su predstavljeni projekti na kojima trenutno rade njihovi profesori, asistenti, kolege i kompanije koje uspešno posluju u okviru naše struke. Na taj način je studentima omogućen uvid u aktuelne oblasti kojima će moći da se bave nakon završetka studija.

Kako bismo unapredili kvalitet predavanja i fokusirali se na pojedinačne odseke, odlučili smo da se ovogodišnji, četvrti po redu, seminar održi iz nekoliko etapa. Prva od njih će biti održana u periodu od 2-10. decembra 2013. godine, a biće posvećena Odseku za telekomunikacije i Odseku za signale i sisteme (smer automatika).

Raspored predavanja i dodatne informacije možete pronaći na www.brandnewengineers.rs